Księgowość

ON-LINE

Oprogramowanie Comarch – księgowość online

W odpowiedzi na szybko rosnące potrzeby naszych Klientów dotyczące prowadzenia księgowości zdecydowaliśmy się na wybór systemu ERP XL firmy Comarch SA. Jest to zintegrowany system klasy ERP wspomagający zarządzaniem firmą. Program przeznaczony jest dla średnich oraz dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności zapewnia pełne wsparcie i automatyzację procesów biznesowych.

Posiadamy następujące moduły ERP XL:

  • Sprzedaż
  • Księgowość
  • Środki trwałe
  • Administracja
  • Kadry i Płace

Wybór systemu Comarch ERP XL poprzedziliśmy gruntownym badaniem rynku oraz testami różnych systemów ERP. Dzięki temu mamy pewność, że zdecydowaliśmy się na najbardziej optymalne rozwiązanie na rynku ze względu na interesy naszych Klientów jak i komfort pracy naszych pracowników.

Korzystanie z usługi księgowości ON-LINE umożliwia naszym Klientom m.in. :

  • wgląd w swoje dane finansowe 24 godziny na dobę na podstawie najbardziej aktualnych informacji, z dowolnego miejsca z dostępem do internetu,
  • tworzenie dowolnych raportów finansowych,
  • generowanie i drukowanie zestawień (np. rozrachunków, obrotówki), bądź zapisywanie ich do pliku dowolnego typu,
  • łatwy eksport danych do Excela.

Rozwiązanie, które wybraliśmy zostało oparte o serwer terminali, dzięki czemu nasi Klienci mają dostęp do zakresu funkcjonalności w zależności od potrzeb firmy.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przechowywanych danych naszych Klientów.

Praktyczna znajomość systemu ENOVA 365 klasy ERP – praca zdalna w systemie Klienta

Mając na uwadze różne potrzeby klientów i zrealizowane przez nich inwestycje w ich własne systemy księgowe świadczymy pełen zakres naszych usług również z wykorzystaniem systemu ENOVA365.  ENOVA to nowoczesny, praktyczny i gotowy na wszelkie zmiany program księgowy, który umożliwia zarządzanie wieloma bazami danych jednocześnie. Zastosowanie systemu ENOVA to księgowość przedsiębiorstw na różnych poziomach rozwoju, jak również księgowość instytucji publicznych. Program księgowy ENOVA to jeden z najlepszych systemów księgowych, który uwzględnia zmiany w przepisach w zakresie kadr, księgowości, a także sektora gospodarczego.

Indywidualne konto w systemie ENOVA365 dostępne jest dla klientów i pracowników w formie online na różnych nośnikach. Rozwiązania dostępne w programie księgowym ENOVA dają możliwość sprawdzenia istotnych danych w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności kontaktu z biurem rachunkowym. Dzięki ENOVA365 jesteśmy w stanie zaspokoić wszelkie wymagania i oczekiwania współpracujących z nami w ramach księgowości – outsourcingu współczesnych przedsiębiorców. Z rozwiązaniem ENOVA, księgowość staje się bardzo prosta i dostępna z poziomu mobilnego, dzięki czemu nasze usługi mogą być jeszcze bardziej dopasowane do potrzeb klientów.

Księgowość: outsourcing – pełna oferta Tewa Impex

Naszym klientom proponujemy także usługi związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych – określa się je jako pełną księgowość. Outsourcing to przede wszystkim wygoda – zajmujemy się opracowaniem zasad polityki rachunkowości, monitoringiem należności i zobowiązań, czy bieżącym doradztwem finansowo-księgowym. Oferujemy także usługi z obszaru outsourcingu kadr i płac, obsługi podatkowej.

Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobra, praktyczna znajomość najlepszych programów, jeśli chodzi o księgowość – Comarch ERP XL i ENOVA 365 ERP sprawia, że zapewniamy Państwu kompleksową obsługę i skuteczne rozwiązania księgowe dopasowane do specyfikacji działalności.

Jeżeli interesuje Państwa księgowość online, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.